Yılın en büyük Linux ve özgür yazılım etkinliğine sponsor arıyoruz

Her yıl yaptığımız [http://senlik.linux.org.tr/2009/ Linux ve Özgür Yazılım Şenliği]’nin 8.’cisini bu yıl İstanbul Bilgi Üniversitesi‘nin ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştiriyoruz. Bu etkinlik yılın en büyük Linux ve özgür yazılım konulu etkinliğinin bu yıl ek bir teması daha var; Özgür Yazılım ve Web 2.0 dünyasını birbirine biraz daha yaklaştırıyoruz.

JSON’un yaratıcısı Douglas Crockford ve Google Chrome program yöneticisi Jonathan Conradt bizimle olacak. Pardus‘un etkinlik için yurt dışından getirdiği bir misafir de, KDE geliştiricisi Sebastian Kügler. Diğer sunumlarla ilgili detaylı bilgiyi etkinlik programında bulabilirsiniz; onlar da en az bunlar kadar ilgi çekici.

Hem bu etkinliğin giderlerini karşılayabilmek için, hem de Linux Kullanıcıları Derneği’nin yıl boyunca yapacağı diğer faaliyetlere finansal kaynak yaratmak için etkinliğe sponsor arıyoruz.

Etkinliğe sponsor olabileceğini düşündüğünüz kuruluşlara sponsor sunumunu iletebilirsiniz (indirmek için tıklayın). Sunumu ilettiğiniz kuruluşların iletişim bilgilerini sponsorluk ilişkilerini yürüten sponsor ekibi ile de sponsor@linux.org.tr adresinden paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Linux ve Özgür Yazılım Şenliği çeşitli sektörlerden bilişim profesyonelleri ile tanışmak, yeni iş olanakları geliştirmek, yeni projeler üretmek, özgür yazılım ve web projelerine katılmak, yeni bilgiler edinmek için harika bir ortam sunuyor.

Etkinliğe katılım ücretsiz, hatta kayıt yaptırmanız bile gerekmiyor ancak olup bitenden haberdar olmak isterseniz bizi Facebook‘da, Xing‘de,
Linkedin‘de, Twitter‘da ve Friendfeed’de takip edebilirsiniz. İlgileneceğini düşündüğünüz herkesi davet etmeyi unutmayın!

Şenlikte görüşmek üzere!

13 Mart 2009

Posted In: Sponsor