Görev kapanın elinde kalıyor :)

Son birkaç aydır dönem dönem lkd-uye listesine e-posta atarak, belirli bir görevi üstlenecek üye aradığımızı yazıyoruz. Genellikle birkaç saat içinde, hatta bazen 10-15 dakika için üyelerimizden biri görevi üstleniyor.

Geçtiğimiz birkaç günde bu senaryo tekrarlandı. Öncelikle sistemlerimizdeki fiziksel işlemler için eli tornavida tutan Bilkent’te birini aradık, Uğur Karatay bu görevi üstlendi. Tabii onu boş bırakmadık, Ekin Yegül yeni sunucumuzun yeni belleklerini aldı, memtest’ten geçirdi ve ona gönderdi. Yetmedi, KVM cihazına IP kısıtlamısıyla bir problem yaşadık, onun için de konsoldan müdahale etmesi gerekecek.

Dernek üyeliğiyle ilgili gelen soruların yanıtlanmasi, aidat ödemelerinin takibi, iletişim bilgilerinin güncellenmesinde görev alacak bir üye aradığımızda ise yarım saat bile geçmeden Murat Gezer görevi üstlendi. Hemen ardından hem kredi kartıyla ödeme sistemimizi duyuran, hem de üyelere aidat ödemelerini hatırlatan birer e-posta gönderdik. Gelen yanıtlar üzerine yapılacak yazışmaların onun kısa sürede çalışmaları öğrenmesini ve üstlenmesini sağlayacağını tahmin ediyoruz.

08 Ekim 2008

Posted In: Yk