Kartlar erdi muradına, biz çıkalım kerevetine

Geçtiğimiz yıl, üye kartı isteyen üyelerin kartları genel kurul öncesinde basılmış; genel kurula gelenlere verilmiş, gelmeyenlere de sonrasında postalanması planlanmıştı.

Hesap çarşıya uymadı, bir önceki yıl üye kartlarının gönderimini dernek üyemiz bir türlü fırsat bulamadı. Dernek üyelerine “yok mu kart postalamak isteyen” çağrıları yanıtsız kaldı, daha önce kartları postalayabileceğini söyleyen üyeler de artık uygun değildi ve kartlar Bursa’da kış uykusuna yattı. Gel zaman git zaman üyelerin bireysel soruları doğrultusuna durum anlatıldı ve Trac’taki ilgili iş kaydı gösterildi.

Geçtiğimiz ay “nerede ama benim kartım” diyen Ekin Alpagut’a, “sana sadece kendi kartını değil, tüm kartları yollayalım; sen kendi kartını aldıktan sonra kalan 57 üyeye kartlarını gönderip mutlu eder misin?” önerisi götürdük.

Seve seve kabul eden Ekin’e kartlar birkaç gün sonra ulaştı. Üyelerin adreslerinin çıktısını aldı, zarfların üzerine tek tek yapıştırdı, kartları ilgili zarflara dağıttı ve bugün de PTT’ye giderek tüm kartları postaya verdi.

13 Mayıs 2010

Posted In: Yk