Müşavir görüşmesi

musavir_230609 
Profesyonel müşavir arayışları sırasında dernek üyelerinden Bora Güngören, kendi işlemlerini de yapan Metis’le bağlantı kurmamızı önerdi.

Geçtiğimiz hafta Perşembe günü, kendileriyle Volkan (Evrin) ve Doruk (Fişek) ilk görüşmeyi yapmıştı. Bugün ise, yanlarında üye işleriyle uğraşan Samed’i (Beyribey) ve dernek defterlerinin bir kısmını da alarak tekrar görüşmeye gittiler.

Derneğin yeni yıl işletme defteri ve tüm üye defterleri artık bu firma tarafından tutulacak. Her ay banka dökümlerini, fatura/makbuzları, üye aidat ödemelerini, yeni üye formlarını (bilgilerinin işlenmesi için) elektronik olarak kendilerine iletiyor olacağız.

Geçmişe dönük temizlik kampanyası kapsamında, birkaç hafta içinde üye defterlerindeki sayfalara geçmişe dönük tüm aidat/kimlik bilgisi işlemeleri de gerçekleşecek — fotoğrafı defterde eksik olan üyelerin listesi ortaya çıkacak, o yönde çalışma yapılması mümkün hale gelecek.

Tam olarak neler yapılması gerektiğinin ortaya çıkmasıyla beraber; gelecek hafta içinde tüm gerekli evraklarla tekrar, daha uzun süreli görüşmek üzere sözleştik.

24 Haziran 2009

Posted In: Yk