Akademik Bilişim yaklaşırken..

Sanırız gezegen takipçisi birçok kişinin haberi vardır, bu yıl Akademik Bilişim Konferansı 11-13 Şubat tarihlerinde Şanlıurfa Harran Üniversitesi’nde yapılacak. Gelenek olduğu üzere bu konferansta da LKD seminerleri için salon ayrılıyor ve biz de seminer-cg olarak bu salonda verilecek seminerleri düzenliyoruz. Etkinlik Şanlıurfa’da olunca, önceki etkinliklerdeki gibi çok konuşmacı ve konuşmacı başına bir seminer yerine bu kez taktik değiştirip, az konuşmacı ile ama her konuşmacının çokça seminer verdiği bir organizasyona gittik.

Mahmut Sedat Eroğul, Mustafa Karakaplan, Ali Erdinç Köroğlu ve Bora Güngören seminer vermeyi kabul ettiler. Enver Altın ve Necdet Yücel de seminer verecekti ancak Enver işleri sebebiyle, Necdet Hoca ise sağlık problemi nedeniyle konferansa katılamayacak. Biz seminer-cg olarak konuşma verecek olanlara da, bir şekilde veremeyecek olanlara da teşekkür etmek isteriz. Biliyoruz ki bu etkinlikte bizimle olamayan konuşmacılarımız başka bir etkinlikte seve seve seminer çağrımıza katılırlar. Ayrıca Necdet Hoca’ya da çok çok geçmiş olsun diyoruz. Program henüz netleşmediği için bu girdiye eklemiyoruz ancak çok yakında programın duyurusunu da yapacağız.

Kışın bitmesiyle beraber yepyeni seminer organizasyonları başlayacak. Henüz planlama aşamasında olan birçok seminer var. Gözünüz kulağınız bizde olsun…

19 Ocak 2009

Posted In: Seminer